For screen reader problems with this website, please call630-633-13136 3 0 6 3 3 1 3 1 3Standard carrier rates apply to texts.
The Signature Design by Ashley® Moonrae silver swivel glider power recliner offers smooth gliding and swiveling motion with the convenience of power reclining. Its supportive cushioning and soft upholstery create a relaxing spot for resting, reading, or unwinding, bringing comfort and ease to daily living.Read More
$109.99
Save $10.00
Set of 3 vases
Gray, blue and pale green glazed ceramic
Watertight
*3-piece Vase only, any other products that may be displayed are sold separately. Images may not represent the actual size and color in images may differ in person. See store for actual color or finish.
General Specs | |
| Color | Black, Gray, Green |
| Color/Finish Name | Blue-Gray-Green |
| Material | Ceramic |
| Design Style | Contemporary |
| Assembly Required | No |
| Shipping Width (in.) | 9.57 |
| Shipping Width (cm) | 24.31 |
| Shipping Depth (in.) | 9.57 |
| Shipping Depth (cm) | 24.31 |
| Shipping Height (in.) | 16.07 |
| Shipping Height (cm) | 40.2 |
| Product Weight (lbs.) | 25.78 |
| Product Weight (kg) | 11.69 |
| Weight Kilogram | 11.69 |
| Collection Code | A2000913 |
| Collection | Eiderman |
Dimensions | |
| Vase Small | 8.26" W x 8.26" D x 5.51" H / 20.98 cm W x 20.98 cm D x 14.00 cm H |
| Vase Medium | 5" W x 5" D x 10" H / 12.70 cm W x 12.70 cm D x 25.40 cm H |
| Vase Large | 7.24" W x 7.24" D x 14.17" H / 18.39 cm W x 18.39 cm D x 35.99 cm H |